Přeskočit na hlavní obsah

Okna

Shrnutí vlastností oken:

Použití: fasády, stěny, valbové, sedlové a shedové světlíky, atria, vhodné do fasádních prosklívacích systémů
Konstrukce: hliníková s přerušeným tepelným mostem, RAL
Zasklení: izolační bezpečnostní sklo, dutinkový polykarbonát (PC)
Funkce:
  • samočinné odvětrací zařízení (SOZ),
  • přívod vzduchu,
  • denní větrání


Okna Ventria

V konstrukcích skleněných stropů a stěn, kde záleží i na estetickém vzhledu, najdou uplatnění okna Ventria. Díky stylovému zpracování, minimální hloubce a množství verzí, jsou okna Ventria vhodná pro širokou škálu aplikací. Od továrních stropů až po skleněné stropní konstrukce, u nichž je důležité i dobré vzezření. S přizpůsobeným ovládacím systémem lze použít i jako požární odvětrání.

Okna Luma

okna Luma

Elegantní provedení těchto oken umožňuje jejich užití v místech jako jsou obchodní centra, átria, nebo jiné veřejné budovy. Okna mají velice malou hloubku, skryté ovládání a jsou tak ideální například do skleněných konstrukcí budov, kde na vzhledu záleží. Jejich ovládací systém je celý ukrytý. Okna Luma jsou vhodná jak pro denní, tak pro požární odvětrání.

Okna Inova

Další z řady dobře vypadajících odvětrávacích oken jsou okna typu Inova. Od výše uvedených je odlišuje především to, že byla navržena speciálně pro vertikální užití. Uplatnění najdou v budovách obchodních center, veřejných budovách se skleněnou konstrukcí a podobně. Díky svému velice tenkému profilu jsou vhodná do skleněných fasád. Ovládací systém zůstává plně skryt. Okna Inova lze použít pro denní i požární odvětrání.

Partner

Dodáváme produkty firmy Brakel Aluminium b.v.

Logo firmy BrakelOstatní produktyRychlý kontakt

Grescha, spol. s r.o.
K Lesu 233
251 63 Všestary

tel.: +420 777 208 007
email: greschalux@grescha.cz

Naše realizace

Odvětrávací okno
Odvětrávací okno
Odvětrávací okno
Odvětrávací okno
Odvětrávací okno
Odvětrávací okno